0553 153 5794
  0553 153 5794

Kurumsal Firma Bilgilerimiz

Beykoz Tarım Ürünleri Market 1 Şubat 2020 tarihi itibariyle kurulmuştur. İşletmemizin temel amacı tarımsal ürün, alet ve ekipmanların, Tarım İlaçları, Gübre, Tohum, Fide ve Fidan vb. tarım ürünlerinin tedarikçisi olmak ayrıca üreticilerimize Zırai Danışmanlık konusunda da destek olmaktır. İşletmemiz Beykoz Gümüşsuyunda yer almaktadır. Tarım Bakanlığına bağlı Tohum, Gübre ve Tarım İlaçları bayiliğini yapmaktayız.

Müşteri Memnuiyeti

Beykoz Tarım Ürünleri Market ailesi olarak en çok önem verdiğimiz şeylerden biri müşteri memnuniyetidir. Şu ana kadar bayimizde binlerce müşteriye, web sitemizde ve diğer E-Ticaret platformlarında ise on binlerce müşteriye kaliteli ürünler ve rekabetçi fiyatlarla tarım ürünleri tedarik etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Müşteri memnuniyeti için ürün kalitesinden , paketlemeye, kargo takibi ve kargonun teslimine kadar siparişin güvenli bir şekilde sizlere ulaşması için takipçisi oluyoruz. Ayrıca ürün iadesi için müşterinin istediği takdirde ürün iade koşullarını sağlayan ürünlerin iadesini sağlıyoruz.


Ürünler

Sitemizde satılan bütün ürünler test edilmiş ve onaylanmış, garantili ve lisanslı orijinal ürünlerdir. Sitemizden alınan bütün ürünler garanti kapsamında olup, satış sonrası ürün kullanım bilgisi ve servis hizmetleri konusunda hizmet vermekteyiz.

Çalışma anlayışımız, kaliteli makul fiyatlı ürünlerimizi müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye’nin her yerine hızlı ve garantili sevk ve müşteri memnuniyetidir. Arayan müşterilerimize ürün satışı, sevkiyat vb. konuların yanında hakkımızda bilgi ve danışmanlık hizmetlerini vermekteyiz. https://www.beykoztarimmarket.com/


Ödemeyi Nasıl Yaparım?

Ödemenizi, 3D Secure güvenlik sertifikasına (256 bit) sahip ödeme altyapısı Paytr markasıyla PayTR Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş. TCMB gözetimi ve denetimi altında 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun çerçevesinde faaliyet gösteren bir elektronik para kuruluşu tarafından sağlanan sanal pos aracılığı ile taksitli olarak kredi kartı ve banka havale/eft yöntemi seçeneği ile yapabilirsiniz.


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.